(wróć <<)

Zawody strzeleckie
PUCHAR KLUBOWY UIT
60 lat i basta imć dobrodzieja
Lucyjana Kiesżowskim zwany A.D. 2005


K O M U N I K A T
Za dnia 13 miesiąca, Marcem zwanego roku Pańskiego 2005,
 na terenie strzelnicy sportowej klubu strzeleckiego "Combat Kragal "
w Bytomiu, rozegrano strzelaninę mocną i huczna .
A to za sprawą naszego niżej mianowanego dobrodzieja

Jucyjana Kieżkowskiego

od zarania wołanym. Jako to i sprawił tak i uczynił , a i zabawę przednią nam zadał.
Wiwatowali co mieli w kielichach ,a dymili co rury ogniowe w dłoniach trzymali.
I przedni dobrodzieje zawody oceniali . A co śmiechu to i zabawy bywało.
I jako tak uczynili tak i sprawili.


Zawody prowadzili

Sędzia główny Imć dobrodziej Lucjan Kieżkowski

Doglądali zabawy Robert Wroną wołany i Jacek z rodu Lipki zwany
Jejmościanka Halina Lipka doglądała i jadła i trunku

A w szrankach puchar solenizanta strzelając ostro i celni w
 batali po wsze czasy i pamięci dobrodzieja naszego zabrał
Robert zwany WRONĄ
A zwijać się musiał bo mu dobrodzieje
Jacek Wicher i Andrzej Zamojski cholewki palili .
I jako to dalej bywali. Tarczę ci zaś po boju dymnym i w czasie i dokładności
Grzegorz zwany Miką zabrał
Nie dał ci on szansyji nijakiej i choć Wicher w 12 sekund
 strzały smolił to nie dał rady w drewnie kuli środkowo wsadzić .



No i reszta braci i sióstr strzeleckich celnie bywała,a i jako oni wymienieni
 zostaną jako na ich cześć i chwałę za udział.
A nijak nie było ,tylko celnie wiec jak startowali tak i piszemy
 by wszyscy radzi byli,a nie końce szorowali.
I takowo strzelali.

Chaj Ryszard, Kornatowski Andrzej, Rogalski Jerzy, Aponiuk Jacek,
Kielkowski Bogdan, Wieczorek Michał, Sikora Andrzej, Gurbiel Jacek,
Kaczmarczyk Piotr, Kałucki Janusz, Borkowiec Jerzy,
 Pańczyk Barbara, Ciupek Tomasz, Skruszewicz Michał,
 Jaworski Jarosław, Szopa Roman, Kazimierczak, Kaczmarczyk Iwona,
 Cieślik Leszek, Oleś Piotr, Jagodziński Andrzej, Lucker Dorota, Jagodziński Jacek i Marcin,
 Mikołajczuk Zbigniew, Lech Jerzy, Sznapkla Eugeniusz, Włodarczyk Tomasz, Becker Dariusz,
 Wieczorek Marian, Chrobok Piotr, Chrobok Paweł, Dzik Marek, Wijaśiński Adam,
 Wężyk Aleksander, Budzyński Henryk, Jata Czesław,
 Koszowski Krzysztof, Kromkowski M., Kromkowski Zdzisław,
 Radajewicz Michał, Jasiński Krzysztof, Magaczewski Adam, Magaczewski Andrzej,
 Ptak Dariusz, Jantos Grzegorz, Skórski Jan, Salbert Henryk.